KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612102
nr 1261 2102
Max Torsten, mor & Barn, signerad. Olja på pannå, 34x25
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2019
kl 18:09:19
11/6 19:31:10
All världens barn (Lisa Larson)